Szkolenie: Magazyny Energii, Inteligentne Zarządzanie Energią – 10 marca 2022 r.

Jako współorganizator Nadobrzańskiego Klastra Energii Odnawialnej zapraszamy na szkolenie w formule online pt. Magazyny Energii, Inteligentne Zarządzanie Energią, które rozpocznie się 10 marca 2022 roku o godzinie 18:00 i potrwa około 60 minut. Na co dzień zmagamy się z informacjami o kolejnych podwyżkach cen energii, prognozy na najbliższe miesiące mówią o kolejnych podwyżkach rzędu 20 – 30%. Sami wdrożyliśmy wiele rozwiązań OZE, które obniżają na co dzień koszty naszego funkcjonowania, skojarzone technologie wytwarzania, zarządzania taryfami energii, odpowiedni dobór technologii magazynowych i zarządzania nimi, to dla nas duża szansa na obniżenie kosztów bieżących utrzymania budynków, hal, magazynów nawet o 80% w skali roku.

Chcemy oddać głos specjalistom, którzy pokażą jak można realizować takie zadania, ile to będzie kosztowało, kiedy nastąpi zwrot inwestycji, po jakie preferencyjne źródła finansowania można sięgnąć, ile na tym skorzysta środowisko naturalne, co to jest bezpieczeństwo energetyczne firmy.

Na te i inne pytania odpowie Pan Arkadiusz Marat, Prezes Zarządu Elmech – ASE Sp. z o.o. z Pruszcza Gdańskiego (https://www.elmech.pl/) , ekspert i panelista projektu KlastER wdrażanego przez Akademię Górniczo – Hutniczą w Krakowie (https://www.er.agh.edu.pl/projekt-klaster/).

Szkolenie jest bezpłatne, realizowane na terenie Regionu Obra – Warta (gminy członkowskie powiatów Międzyrzeckiego, Międzychodzkiego i Nowotomyskiego), skierowane do zainteresowanych Jednostek Samorządu Terytorialnego, Przedsiębiorstw, Organizacji Obywatelskich i Mieszkańców myślących o oszczędzaniu energii we własnym domu / mieszkaniu.

By wziąć udział w szkoleniu online (platforma ZOOM) należy wypełnić formularz zgłoszeniowy:

Otwórz Formularz elektroniczny

Link do spotkania oraz materiały pomocnicze zostaną przekazane w dniu szkolenia o godzinie 17:45.

Kamil Sieratowski