Szkolenie: Instalacje fotowoltaiczne, projektowanie, instalacja, problemy  – 20 kwietnia 2022 r.

Jako współorganizator Nadobrzańskiego Klastra Energii Odnawialnej zapraszamy na szkolenie w formule online pt. Instalacje fotowoltaiczne, projektowanie, instalacja, problemy, które rozpocznie się 20 kwietnia 2022 roku o godzinie 18:00 i potrwa około 60 minut. W ramach spotkania omówione zostaną 1. Podstawy projektowania i wykonania  instalacji fotowoltaicznych  o mocy do 10 KW, 2. Błędy projektowe i wykonawcze w instalacjach fotowoltaicznych,  3. Dobór optymalnych rozwiązań instalacji fotowoltaicznej o mocy do 10 KW, w nowym systemie rozliczania prosumentów od 1 kwietnia 2022 roku.

Jeśli uważasz że twoja instalacja produkuje za mało prądu, jeśli zastanawiasz  czy instalacja została zamontowana w sposób prawidłowy i bezpieczny, jeśli zastanawiasz się czy montaż nowej instalacji w nowym systemie rozliczeń jest opłacalny, jeśli chcesz dowiedzieć się jakie obowiązki dotyczące przeglądów spoczywają na właścicielu instalacji fotowoltaicznej – nasze szkolenie  pomoże w uzyskaniu odpowiedzi na te i inne pytania.

Chcemy oddać głos specjalistom, nasze zaproszenie przyjęli Panowie mgr inż. Paweł Balawender oraz mgr inż. Sebastian Majerski, zajmujący się na co dzień tematyką instalacji fotowoltaicznych, również wykładowcy studiów podyplomowych „Rozproszone źródła i magazyny energii – klastry energii” edycja I  organizowanych przez Akademię Górniczo – Hutniczą w Krakowie.     

Szkolenie jest bezpłatne dla uczestników, koszty organizacyjne ponosi Stowarzyszenie Lokalna Grupa Rybacka Obra – Warta.

By wziąć udział w szkoleniu online (platforma ZOOM) należy wypełnić formularz zgłoszeniowy: Przejdź do formularza

Link do spotkania oraz materiały pomocnicze zostaną przekazane w dniu szkolenia o godzinie 17:45.

Zarząd SLGR Obra – Warta